szybki kontakt
PWiK w Suwałkach Sp. z o.o.
ul. gen. W. Sikorskiego 14
16-400 Suwałki
Biuro czynne pon.-pt. 700 - 1500
tel. +48 87 567 60 53
fax +48 87 567 50 22
Dyspozytor +48 668 903 263
elektroniczna faktura
zgłoś awarię
stan wodomierza
opady atmosferyczne
bip
laboratorium PWiK
nfośigw
licznik odwiedzin
W dniu dzisiejszym: 40
Osób on-line: 3

Praktyki i wycieczki szkolne


PWiK w Suwałkach swoim doświadczeniem dzieli się ze wszystkimi zainteresowanymi osobami, które chcą poznać specyfikację działalności Spółki. Przedsiębiorstwo odwiedza młodzież od szkół podstawowych do szkół wyższych.

Duże zainteresowanie wykazują uczniowie kierunków związanych z ochroną środowiska i mechatroniką.

Corocznie w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji oraz w Oczyszczalni Ścieków swoją praktykę zawodową odbywa młodzież z suwalskich szkół średnich a także studenci z UWM w Olsztynie, Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu Gdańskiego, Policealnej Szkoły Centrum Nauki i Bizensu "Żak" w Suwałkach,Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej,Uniwersytetu Technologiczno -Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, Uniwersytetu w Białymstoku, Centrum Edukacyjnego"Akademia Sukcesu" w Białymstoku oddział w Suwałkach, Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Ustawicznego w Suwałkach, Wszechnicy Mazurskiej w Olecku oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach.

W 2016 roku praktyki odbyło u nas 2 osoby.

Swoją ciekawość zaspokajają również pracownicy z branży, których Przedsiębiorstwa stoją przed potrzebą modernizacji. Nasze doświadczenie często służy im pomocą przy wyborze rozwiązań najbardziej praktycznych i niezawodnych.

W swojej ofercie posiadamy następujące miejsca, w których jest możliwość odbycia praktyk zawodowych: