szybki kontakt
PWiK w Suwałkach Sp. z o.o.
ul. gen. W. Sikorskiego 14
16-400 Suwałki
Biuro czynne pon.-pt. 700 - 1500
tel. +48 87 567 60 53
fax +48 87 567 50 22
Dyspozytor +48 668 903 263
elektroniczna faktura
zgłoś awarię
stan wodomierza
opady atmosferyczne
bip
laboratorium PWiK
nfośigw
licznik odwiedzin
W dniu dzisiejszym: 41
Osób on-line: 2

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

logo POIiŚ, PWiK, FS

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 12 - 15 maja 2016 r.


Podczas Dni Otwartych Fudnuszy Europejskich, zwiedzający mieli okazję obejrzeć niedostępne na co dzień miejsca. Pokazaliśmy jak w praktyce wygląda praca oczyszczalni i stacji uzdatniania wody i w jaki sposób pozyskane fundusze unijne wpłynęły na poprawę ich funkcjonowania oraz jakie to przyniosło dla nas wszystkich korzyści. Nasi goście obejrzeli inwestycje zrealizowane zarówno w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, jak i w ramach przedakcesyjnego programu ISPA.

Obchody 10-lecia Polski w UE


1 maja 2014 r. świętowaliśmy 10 rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Tego dnia na nowo otwartym Placu im. Marii Konopnickiej uruchomiliśmy punkt informacyjny, w którym mieszkańcy Suwałk mieli okazję zapoznać się z naszymi inwestycjami zrealizowanymi przy wsparciu funduszy unijnych. Odwiedzające nas dzieci uczestniczyły w konkursach, za udział w których przewidziliśmy drobne upominki. Starsi natomiast otrzymywali broszurę informacyjną, dotyczącą realizowanego programu POIiŚ.

Dni otwarte Funduszy Europejskich 5 - 6 maja 2014 r. - 10 lat w UE


Podczas Dni Otwartych z okazji 10-lecia Polski w UE, zwiedzający mieli okazję obejrzeć niedostępne na co dzień miejsca. Pokazaliśmy jak w praktyce wygląda praca oczyszczalni i stacji uzdatniania wody i w jaki sposób pozyskane fundusze unijne wpłynęły na poprawę ich funkcjonowania oraz jakie to przyniosło dla nas wszystkich korzyści. Nasi goście obejrzeli inwestycje zrealizowane zarówno w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, jak i w ramach przedakcesyjnego programu ISPA.