szybki kontakt
PWiK w Suwałkach Spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Gen. W. Sikorskiego 14
16-400 Suwałki
Biuro czynne pon.-pt. 700 - 1500
tel. +48 87 567 60 53
fax +48 87 567 50 22
Dyspozytor +48 668 903 263
elektroniczna faktura
zgłoś awarię
stan wodomierza
opady atmosferyczne
bip
laboratorium PWiK
nfośigw
licznik odwiedzin
W dniu dzisiejszym: 40
Osób on-line: 4

Działania na rzecz lokalnej społecznościWspieramy działania profilaktyczne suwalskiej Policji


W dniu 29 maja 2013 przekazaliśmy Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach materiały do realizacji działań profilaktycznych na rzecz dzieci i młodzieży w ramach projektu pn. "Bezpieczne wakacje" i "Bezpieczna droga do szkoły". Przekazane materiały w postaci: planów lekcji, zakładek, odblasków twardych, opasek odblaskowych i długopisów promujących bezpieczne zachowania trafią do najmłodszych z przedszkoli i szkół na terenie miasta Suwałk.

Udział PWiK-u w miejskim Dniu Dziecka


Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach Spółka z o.o. dołączyło do organizacji obchodów Dnia Dziecka w mieście Suwałki. W trakcie imprezy organizowaliśmy najmłodszym liczne konkursy o tematyce związanej z działalnością naszego Przedsiębiorstwa, za udział w których przewidzieliśmy drobne upominki. Korzystając z okazji informowaliśmy również mieszkańców Suwałk o zrealizowanym Projekcie pn. "Modernizacja oczyszczalni ścieków i rozwój infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w Suwałkach - etap I" współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności. Dodatkowo rodzicom rozdawaliśmy broszury informacyjne, w których zawarty jest opis zrealizowanych inwestycji w ramach Projektu etap I. Dzieci miały także możliwość oglądania naszego specjalistycznego samochodu SCK, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

Dzień Dziecka 2013 r.Dzień Dziecka 2014 r.Dzień Dziecka 2015 r.Dzień Dziecka 2016 r.

Laboratorium PWiK w Parku Naukowo - Technologicznym


7 i 8 listopada 2014 r. w Parku Naukowo - Technologicznym w Suwałkach przy ulicy Innowacyjnej 1 w przedsięwzięciu pod nazwą KRE@TYWNE SUW@ŁKI, obok takich wystawców jak Centrum Nauki Kopernik z Warszawy brało udział Laboratorium PWiK. Nasze koleżanki z Laboratorium przygotowały szereg ciekawych doświadczeń (m.in. kolorową tęczę, chemiczny ogród czy rosnącego potwora), które przyciągały tłumy dzieci, młodzieży i dorosłych. Dużym zainteresowaniem cieszył się też mikroskop, pod którym można było zobaczyć co "ukrywa się" w osadzie czynnym.