szybki kontakt
PWiK w Suwałkach Sp. z o.o.
ul. gen. W. Sikorskiego 14
16-400 Suwałki
Biuro czynne pon.-pt. 700 - 1500
tel. +48 87 567 60 53
fax +48 87 567 50 22
Dyspozytor +48 668 903 263
elektroniczna faktura
zgłoś awarię
stan wodomierza
opady atmosferyczne
bip
laboratorium PWiK
nfośigw
licznik odwiedzin
W dniu dzisiejszym: 127
Osób on-line: 4


Działalność sponsoringowa

Niewątpliwie prowadzona przez nas działalność sponsoringowa i charytatywna odgrywa ważną rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku naszego Przedsiębiorstwa. Jednakże to nie jest jej główny cel. Przede wszystkim chcemy pomagać osobom chorym i potrzebującym, a także uzdolnionym, z pasją i z inicjatywą.

Wspieramy, głównie finansowo, zarówno kluby jak i imprezy sportowe, ale także akcje i imprezy społeczne, edukacyjne i charytatywne. Dofinansowujemy klub piłki nożnej - Suwalski Klub Sportowy "WIGRY", pierwszoligową drużynę piłki siatkowej Ślepsk Suwałki, Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera, Suwalski Ośrodek Kultury, suwalskie szkoły, przedszkola, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i wiele innych instytucji. Bierzemy czynny udział w miejskich obchodach Dnia Dziecka i w ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka" oraz odwiedzamy ze swoją maskotką firmową - Hydro-Frożką dzieci w szpitalu. Bierzemy udział w organizacji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W ciągu roku wydajemy klikadziesiąt tysięcy złotych, aby nieść pomoc, dawać radość oraz wspierać i edukować.

Chcemy, aby nasza firma kojarzyła się nie tylko z dostarczeniem wody i oczyszczaniem ścieków. Chcemy poprzez swoją działalność na rzecz lokalnej społeczności aktywnie uczestniczyć w życiu miasta. Chcemy być widoczni i pozytywnie odbierani.

Zależy nam na tym bardzo, bo przecież sukcesu nie można osiągnąć bez otwarcia się na potrzeby innych.

Sfinansowanie placu zabaw w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Suwałkach, w którym przebywają dzieci z rodzin patologicznych, niewydolnych wychowawczo i dysfunkcyjnych. Czas wolny na świerzym powietrzu dzieci mogą spędzać weselej i atrakcyjnej.


Wigry Suwałki

Pamiątkowy proporczyk za wspieranie SKS Wigry Suwałki w sezonie 2016/2017.


Szlachetna paczka

Szlachetna paczka - to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

Dyrekcja oraz Pracownicy PWiK w Suwałkach Sp. z o.o. przyczynili się do tego projektu, dzięki czemu od roku 2013 jedna z wybranych rodzin potrzebujących z naszego miasta otrzymuje pomoc w postaci produktów żywnościowych, ubrań, słodyczy, niezbędnych środków czystości, przyborów szkolnych oraz innych dodatkowych przedmiotów niezbędnych do życia. Pracownicy PWiK chętnie dzielą się tym, czym mogą
z potrzebującymi.Wspieramy działania profilaktyczne suwalskiej Policji

W dniu 29 maja 2013 przekazaliśmy Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach materiały do realizacji działań profilaktycznych na rzecz dzieci i młodzieży w ramach projektu pn. "Bezpieczne wakacje" i "Bezpieczna droga do szkoły". Przekazane materiały w postaci: planów lekcji, zakładek, odblasków twardych, opasek odblaskowych i długopisów promujących bezpieczne zachowania trafią do najmłodszych z przedszkoli i szkół na terenie miasta Suwałk.